21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

ME&MY

Zimní speciál

22. prosince 2012 v 17:53 | galaxy
Krásný zimní den přeji.

Timto článkem vám chci předně popřát překrásné Vánoce, spoustu přátel a úspěchů do nového roku a v neposlední řadě mnoho báječných chvil, zábavy a chuti do života.

Svět nám neskončil, žel či dík, prostě existujeme dále. Moje osobnost se poltí stále, jsem plná rozporu a opaků. Nebudu to nijak pitvat, jen že za osobnost nestíhá všechny své fragmenty usmiřovat a harmonizovat, tudíž je jednoduššeji chvíli tam a chvíli zde, čili že píšu, seč ostatní dovolí mému blog-já věnovati se psaní, kreslení a jiné tvorbě, kterou vám zde prezentuji.

Přes vánoční volno na blog nepůjdu, budu prázdniny trávit jinde, ale myslím na vás. Teď by se hodila psát "zimní" povídku, pokračovat v již započatém příběhu, věřte, že bych ráda, ale asi to nestíhám.

Plácačka na mouchy

15. prosince 2012 v 15:32 | galaxy
Lidičky, lidičky!

Mám toho na srdci dost a dost. Prvně místo omluvy za neaktivitu jsem trošku zklamaná, že dost z vás (a zejména mluvím k těm, kteří chtěli pokračování) mých čtenářů mi nenapsalo k druhému dílu povídky. Čímž vás neosočují, jen to nepotěší. Začnu asi znobu více kreslit a malovat, už jen proto, že se mi do ruky nostal skener. V tomto článku ale obrázek nebude, budu zabíjet mouchy. (Animace vlevo je jen taková narychlo, nic, jen něco.)

Zapomenuté...

19. listopadu 2012 v 20:43 | galaxy
Zdravím všechny.

Nestíhám. Zase. Jsem ráda, že se vám povídka líbí, pokračování plánuji. Ale tento článek bude spíše informativní a jiné věci propagující. Čímž nechci, aby to vyznělo tak, že bude nezajímavý. Předně vám chci představit jednohoumělce, na jehož přednášce jsem byla.

Oním mužem je Tomáš Kučerovský, současný český komiksový kreslíř. Z přednášky, která se konala o víkendu, jsem si odnesla několik faktů, které si určitě někde najdete, ale i tak: Je z Brna a vystudoval architekturu, podílí se na časopisu AARGH! a ilustroval příběh v knize Ještě jsme ve válce. Kreslí reklamní obrázky, obálky a ilustrace do knih a také pro své vlastní potěšení. Na přednášce se věnoval Zapomenutým budovám a částečně představoval i své dokumentární komiksy z cest do zahraničí. Poukazoval obecně na komiks, že to je forma zápisu pocitů, může být vtipný i vážný, dokumentační ři ryze umělecký. Sám prosazuje komiks beze slov - viz mnou vybraná ukázka:

Ani se neptejte

7. srpna 2012 v 21:55 | galaxy
Phew...

Ahoj, čtenáři,

zapnula jsem počítač a bác ho! Firefox se upgradoval a mě teď nefunguje můj oblíbený motiv s kočičkami TT... Mám teď jiný, taký jednodušší, ale zas mi nejsou vidět některé popisky a tak, jde to do kopru, chtěla bych FF zase downgradovat....

Jinak jsem zpět je na teď, prádniny jsou ještě z půlky přednámi (už z půlky za námi - WTF totoletí!) a ještě se někam podívám. Jinak doteď to byla nepřEKOnatelněsuprověnezapomenutelěnádherné zážitky, co vám budu povídat, skvělí lidi!

Jsem ráda, aže přednastavené články někdo četl, zkouším dohánět, co jsem zameškala, ale moc to nestíhám. Co se tvorby týče, zkusím přednastavit nějaký ten obrázek, ale moc neslibuju.

Bohužel, pro dnešek (resp. včerejšek - psáno v pondělí) je to vše, napíšu nějaký ten pokec k obrázku.
Pryč s ní!

1. července 2012 v 18:30 | galaxy
Ahoj.

Tak jsem trošku upravila design, zdroj obrázku je ZDE, autorkou je moni158. Předělala jsem jen barvy a obrázek, mám tenhle design zatím krátce a nový, pořádně, kompletně nový, budu mít až později. Tak to bylo krátké info, dva články za den, to je na mě moc:)

ZatímDiplomek od Elis

30. května 2012 v 19:31 | galaxy
Ahoj.
Sbčka jsou k čemu? Ano, kamrádi, co uržují můj blog nad hladinou - jinými slovy děkuju všem, co na můj blog píší, SB neSB. Do rodiny přizývám Elis. Děkuji za diplomek (děkuji), pro ní mám taky jeden.Grafika

29. dubna 2012 v 16:06 | galaxy
Čau.

Já a grafika. No, něco vidíte na mém designu. Ale víc je toho zaručeně na mém znovuožívajícím blogu, který určitě znáte. Teď přidávám spíš věci tam, už mi zase "jdou obchody". Na ukázku tem dám tři nejnovější designy, které tam přibyly. A tím vás také žádám, abyste se na ten blog podívali, okomentovali mojí tvorbu a tak. Blog má ještě druhou adminku, která momentálně nemá vlastní blog, ale bude, a od ní sem dám taky jeden design. V odkazech najdete i doplňky k designům.

Jinak stále kreslím i tužkou a tak, ale tím, že nemáme skener, to jde hůř do počítače - musím to fotit a upravovat a to je takove nezáživné. A tabletovky? To je taky na dlouhý lokte, než se to vytáhne a je to pracné. A navíc teď různě poletuju-výletuju a tak nemám moc času obecně.

Objednávky na grafiku tedy zvádám, protože to jde většinou z voleje na Gimpu. Ale jinak jsem si koupila novou knížku inspirací, takže očekávejte upíry, mutanty, místy i vlkodlaky (a jiné -dlaky).

Já vím, sliby chyby a furt píšu, že nemám čas... Budu se snažit.

Takže zatím ahoj

odkaz na zmiňovaný blog → TU

Šemík

29. února 2012 v 19:48 | galaxy
Ahojda!

http://tiscali.cz.imagebox.cz/press/article_title/653x367/db/5b3aa014c1ae280a496899ed8f2b85.jpgNic, jen nechci propásnout tento den! Moc času nemám, ale přece... Je 29.únor!!!!!!!!! Wow. Jsem ráda, že jsem to ještě dneska stihla. A začínáme odpočítávat na další čtyři roky. Jo a jestlipak víte, kdo má dneska svátek, áha? No? Tak pište, možná něco dotanete:)

Takže krásný březen, nepropásněte příchod opravdového jara a natrhejte si do vázy pěknou kytičku a napište k ní: "od galaxy" ať víte, že na vás myslím:P

Ř

27. ledna 2012 v 13:43 | galaxy
Ahoj.

Ř.

Takové pěkné písmenko. Řekněte Římanovi říkanku o řeckém skřítkoví Dřímalovi... Třalala. No, nic, prostě jsen ř a sen. Takové veršíky mě napadly. Takže: "Řekni..."

Back and forth, forth and back

23. června 2011 v 21:51 | galaxy
http://www.freevector.com/site_media/thumbs/cropped_preview_images/FreeVector-Summer-Beach-Vector-Art_jpg_190x140_max_upscale_q95.jpgTak jsem tu dlouho nepobyla. Vrátila jsem se z Anglie, mimochodem, bylo to super, a už jedu jinam. Fotky z výletu budou, ale asi až v dalším miléniu... No, teď jedu na výlet se školou. Nwm, jaké to bude, ale vím, že se už teď těším domů a k vám, milí čtenáři=) Jinak zase propaguju svoje další blogy - nase-littlatka.blog.cz se docela rozjel, designy-na-objednani.blog.cz mají teď nový ohoz a taky doufám, že se chytnou, tak tomu pls pomozte. Dík. Jinak, pořád slibuju, já vím, se budu snažit sem dát nějakou svoji tvorbu. Ale o prázdninách zase jedu semhle a potom támhle a hden zas jinam. No, snad něco stihnu, určitě jo, myslím. Tak si nikdo nedělejte hlavu z víza a užijte si prázdniny!!!

Hodně zábavy přeje

→galaxy←

P.S. Poslední dobou ujíždím na vektorkách, tak se nedivte.

Odjíždím...

10. června 2011 v 16:36 | galaxy

Čau. Teď tu týden nebudu, takže ne že pozastavím blog, to zas ne, ale nic se sem prostě samo nepřidá, ale klidně mi pište, budu se moc těšit na komenty, až se vrátím. Jedu do Anglie. Nevím, jestli budou přímo moje fotky, ale pokusím se alespoň něco vygooglit, abych vám přiblížila, jak jsem se měla. Bude to asi něco podobného mé Francii a Egyptu (ten taky musím někdy dodělat). Docela se tam těším. Tak se zatím mějte a užívejte si sluníčka za relativně nízkých teplot, to teď zase chvilku nebude. Loučí se vaše
galaxy

II ElfkAnimacE

21. února 2011 v 18:38 | galaxy
elfka
Jo, jo... Předchozí incident mě inspiroval. Jetu zase jedna elfí animace, podobná, ale delší a, no prostě jiná... podívejte se a jestli se vám líbí a chcete si ji zkopírovat na blog, můžete, ALE MUSÍTE SI SAM DÁT ZDROJ NEBO SE MĚ ALESPOŇ ZEPTAT!!! No, tady je:

TAK TOHLE NE!!!!

21. února 2011 v 15:56 | galaxy
NE!
Asi jsem naivní, že si nepodepisuju všechny obrázky, ale animace se podepisují pracně. Už je to podruhé, co mi někdo ukradl obrázek nebo fotku, a tak vás zaprvé důrazně žádám, abyste to nedělali a když už se vám tak líbí, tak se alespoň dovolili a uvedli zdroj a zadruhé jste mě asi přesvědčili, že všechno, co je moje, si teď (za chvíli) jdu podepsat nápisem jak Brno, aby to případný zloděj měl alespoň těžší. O prvním případu asi víte, na druhý jsem narazila náhodou dneska. Je to blog tajemnaelfka.blog.cz a má v menu moji animaci (uloženou pod jiným jménem), jen tak, nic mi neřekla, nedovolila, nemá zdroj a doufám, že se s tím nechlubí jako se svým dílem! Teď (před chvílí) byla online a já jí napsala, co to jako je, a ona nic. Možná si myslíte, že mě to hrozně bere, ale ono to dá trochu práci. Každě umělecké dílo dá práci, nebo ne? Kdyby vám někdo kradl povídky, taky by se vám to nelíbilo... No, víc nezmůžu, musím holt všechno oštítkovat.

Designy z hrobu vstalé

26. ledna 2011 v 11:20 | galaxy
obnoveni
Pamatujete na blog http://designy-na-objednani.blog.cz/ ? Ne? Tak mám v menu ikonku. Ano? Tak vězte, že znovu ožívá a za posledních pár dní má hned dvě objednávky: Od Signory (již nainstalováno) a pak ještě jednu a taď si nevzpomenu, jak se jmenuje... eh... ne. JO! Už vim - B&S. Ale pracuju na něm. A tak kdo by měl zájem nejen o design, ale i menší grafická dílka, nechť se podívá na onen blog a prostuduje možnosti, případně se můžete ptát na mém emailu (my-magic-galaxy@seznam.cz) nebo na email designů grainne.galaxy@gmail.com nebo na blog, ale tam se to čte málokdy, tak si můžete taky rok dva počkat na reakci... Tak se tam mrkněte, asi budou nějaké grafické úpravy, ale až bude čas, čas, čas... Jo, jo...

Žádá vás o návštěvu

Vaše →galaxy←

Zimní Móda

20. ledna 2011 v 10:02 | galaxy
Je to docela pěkné...
Zima... Ano, konečně něco aktuálního=D Je to taky obrázek z doby částečně zapomenuté, ale je docela pěkný, zkoušela jsem na něm stínovat, světlo by mělo být vpravo nahoře (tak to dělam vždycky)... No ten styl - tužka + pastelky + čekná tenká fixka - používám často, většinou, když něco vybarvuju, tak vždycky. Jinak obvykle kreslím je tužkou (ve škole do sešitů propiskou) a občas vodovkami. Tak. Jestli se vám to líbí, tak máte inspiraci, jak se ukázat venku a jestli ne, tak se musíte spolehnout na staré modely. Takže... Zimní Móda: ↓zde↓ pod perexem
 
 

Reklama

6.3.16 ~fae