21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Březen 2016

Nic nefunguje

6. března 2016 v 22:41 | fae |  MOJE SLOVA
Pěkný jarní večer, (že?)

úvodem trochu věcných informací. Jistě jste si všimli nedostatku kreativity a rozhodnosti, kteréžto oba poznatky možno vyvodit z jednoduchosti designu a prodlevy mezi slibem a činem. Předešlý výlev byl takový vypovídávací, nevadí, že zůstal bez odezvy, koneckonců, asi to není už nijak žhavé a kontroverzní téma, každopádně můj nápad se mi líbí, tak abych ho nezapomněla.

Kromě designu je trochu pozměněná i struktura blogu. Odkazy zatím nefungují, nic tam není, ale názvy by mohly napovědět, o co se bude jednat. Nebudu to sem zbytečně rozepisovat, všechny budou mít v úvodu vysvětlivky. Chemie se nekoná, fantasie taky moc ne, prostě jen podzimní barvičky, šedočerná a bílá stránka, kvůli obrázkům. Všechno bude, nebojte.

A teď něco pro pobavení. Není to moje tvorba, viděla jsem do kdysi hodně dávno nalepené na dveřích jisté kanceláře. Našla jsem i digitální verzi. Věřím, že mnozí docení vtipnost reálnosti oné situace a přístupů. A kdo ne, ať se k tomu vrátí později, časem to nabývá stále zřetelnějšího smyslu, opravdu.


Ještě něco? Nějaká poezie? Těžko se nutit do tvorby, múzy neslyší na volání, ty přicházejí samy.
Poslední dobou se mi každou noc zdá nejméně jeden sen, který si ráno alespoň na chvíli vybavím. Je to krásný pocit, přestože moje sny nebývají zrovna optimistické. Jsou ale inspirativní. A emotivní. A umožní člověku skutečně zažít něco, co by v realitě sotva dokázal. A vzpomínka na něj zůstane, tak jako na opravdový okamžik.
Je dobře, když člověk sní, je dobře, když o tom ví.
Učit se, učit se, učit se. Štěstí přeje připraveným. Zkouška dospělosti, hloupý eufemismus.
A přiznějte se, kdo z vás by nechtěl být mafiánem? Aspoň na měsíc.
Jinými slovy, držme si navzájem palce, aneb proč nepřát štěstí těm, kteří se přímo nezasloužili o to, aby jim člověk přál něco jiného.

Dobrou noc a sněte sladce
6.3.16 ~fae