21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Things I've never done before...

30. srpna 2013 v 13:56 | faunn |  BLOG
Zdravím vás, přátelé!
Prázdniny utekly jako voda, tedy alespoň pro mne, zážitků bylo dost a dost a už je tu zase škola. Tož, nedá se nic dělat, netěším se i těším, bojím se i raduju.
Jistě jste si všimli nemála změn - vzhled jsem už prostě musela změnit, trochů více. Ale zelené zůstávám věrná. Také jsem se rozhodla změnit si přezdívku. ~faunn. Je to vlastně přezdívka přezdívka, zkrácená podoba mého DA a tumblr... Nevím, ale prostě když mám tyto účty, chci je mít tak trochu propojené, alespoň jménem. A uznejte, že galaxy již muselo být obsazeno někým jiným a bylo.
Také sem přibyla ikonka-cihla. Objevila jsem zed.blog.cz u Infinity a přispěla jsem. Dokonce uvažuju i o bořkovství, ale musím napřed napsat ten životopis.
Životopis. Život. Mé já. Dala jsem si nahoru odkaz na profil. Shrnu ho jednou větou, kterou tam mám taky napsanou: "Říká se o mně všelicos, ale zdaleka ne všechno jsou nesmysly." a přidám "napsala jsem tam, co jsem napsala, většina platí, něco tam chybí... Celá má osobnost se přece nemůže vejít do několika stovek slov, či ano?".
A. Možná to dosud nebylo vidět, ani zde možná ani jinde, ale jsem spíš scifista než fantasista. Ale ne o moc. Ale dost na to, abych zbystřila při každé zmínce o Enterprise (teď to bylo na Slovensku - Enterprise reklamní agentura). Star Trek. To boldly go where no man has gone before... Prostě tak. Fantasie v budoucnu, minulost je stejně krásná, avšak někdo to rád s technokecy, vesmírem a Vuklánci. Nebudu se moc rozpovídávat tímto směrem, jen přidám pár obrázků. Jedná se to fixokresby, na které jsem po jejich dokončení byla velmi hrdá. Upravila jsem je (kontrast) a připsala hlášku z nejnovějšího ST filmu:)
A ještě jeden šok, pro mě. Před chviličkou jsem si všimla jedenáctého komentáře u předešlého článku. Jsem šťastná jak blecha:) Díky básníkovi za rozveselení!
Toť vše? Ach ano, ještě ty obrázky:)
Pokračování v celém článku;)


Budu průběžně aktualizovat info články, chvíli to potrvá.
A ještě jednou credits, co jsou nahoře:

Obrázky a pixelka šamanky jsou ze hry Battle for Wesnoth!
(Autorkou portrétu je pravděpodobně Kathrin Polikeit)

Pixelka Spocka je moje, ovšem ve stylu Wesnothu:)
A tady jsou ti dva;)


↑Originál fotky a níže upravené obrázky. Nikdy jsem tímto šrafovaným stínováním, vlastně ani stínováním ohraničenými plochami nekreslila, ale stalo se a možná se bude dít dál.


Live long and prosper, všem a Datt, která je mi nyní spojencem. Počet jiných světů stoupl, možná proto, že ctím i památky.
Také jsem se rozhodla zavést opět rubriku "umělci", která tu již kdysi byla, ale nebude to hned tak brzy.
Užívejte slunečných dní a sněte o těch deštivých
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Avantis Avantis | E-mail | Web | 2. září 2013 v 15:58 | Reagovat

Oh já jsem taky cihla! :D :D jaký to je, být cihlou? :D

2 Datt Datt | Web | 3. září 2013 v 15:22 | Reagovat

Novej lay se mi moc líbí... Vždycky jsem měla ráda tyhle s horním ikonkovým menu a zaoblenejma hranama, působí to profesionálně.^^
Projekt teď je fascinující, pamatuju si jak tehdy na layforu bylo něco podobnýho, i když už nevím, jak se to nazývalo. Už tehdy mě to zaujalo... A docela bych se zůčastnila, ovšem kdybych měla ikonku a zájem o popularitu :D
Na obrázky už můj názor znáš, jsou prostě úžasný :3 (Teda hlavně Spock :D)
A děkuju za zmínku a že jsem se stala jedním z tvých 'jiných světů', je mi ctí. (A teď je asi načase, abych si zařídila nějaký oblíbený odkazy, nebo tak něco... :D)

3 Viollet Viollet | E-mail | Web | 5. září 2013 v 20:31 | Reagovat

Nový vzhled mě praštil do oči hned, jak sem tu vlezla... Musim podotknut, že se ti fakt poved 8-)

4 Infinity Infinity | Web | 6. září 2013 v 12:32 | Reagovat

Mně se tvůj nový design opravdu moc líbí, je tak krásně propracovaný do posledních detailů. :-)

A ten pocit být cihlou je super. :D Bořkem bych být v tomto projektu nechtěla, to určitě zabere spoustu času, který brzy nebudu mít vůbec. A životopis je určitě těžké napsat. Já sama nevím, jak bych ho napsala.

Ty jsi tak talentovaná! Ty obrázky jsou úžasné, vážně něco takového obdivuji. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
6.3.16 ~fae