21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Srpen 2013

Things I've never done before...

30. srpna 2013 v 13:56 | faunn |  BLOG
Zdravím vás, přátelé!
Prázdniny utekly jako voda, tedy alespoň pro mne, zážitků bylo dost a dost a už je tu zase škola. Tož, nedá se nic dělat, netěším se i těším, bojím se i raduju.
Jistě jste si všimli nemála změn - vzhled jsem už prostě musela změnit, trochů více. Ale zelené zůstávám věrná. Také jsem se rozhodla změnit si přezdívku. ~faunn. Je to vlastně přezdívka přezdívka, zkrácená podoba mého DA a tumblr... Nevím, ale prostě když mám tyto účty, chci je mít tak trochu propojené, alespoň jménem. A uznejte, že galaxy již muselo být obsazeno někým jiným a bylo.
Také sem přibyla ikonka-cihla. Objevila jsem zed.blog.cz u Infinity a přispěla jsem. Dokonce uvažuju i o bořkovství, ale musím napřed napsat ten životopis.
Životopis. Život. Mé já. Dala jsem si nahoru odkaz na profil. Shrnu ho jednou větou, kterou tam mám taky napsanou: "Říká se o mně všelicos, ale zdaleka ne všechno jsou nesmysly." a přidám "napsala jsem tam, co jsem napsala, většina platí, něco tam chybí... Celá má osobnost se přece nemůže vejít do několika stovek slov, či ano?".
A. Možná to dosud nebylo vidět, ani zde možná ani jinde, ale jsem spíš scifista než fantasista. Ale ne o moc. Ale dost na to, abych zbystřila při každé zmínce o Enterprise (teď to bylo na Slovensku - Enterprise reklamní agentura). Star Trek. To boldly go where no man has gone before... Prostě tak. Fantasie v budoucnu, minulost je stejně krásná, avšak někdo to rád s technokecy, vesmírem a Vuklánci. Nebudu se moc rozpovídávat tímto směrem, jen přidám pár obrázků. Jedná se to fixokresby, na které jsem po jejich dokončení byla velmi hrdá. Upravila jsem je (kontrast) a připsala hlášku z nejnovějšího ST filmu:)
A ještě jeden šok, pro mě. Před chviličkou jsem si všimla jedenáctého komentáře u předešlého článku. Jsem šťastná jak blecha:) Díky básníkovi za rozveselení!
Toť vše? Ach ano, ještě ty obrázky:)
Pokračování v celém článku;)
6.3.16 ~fae