21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Cosi s modrýma vlasama

25. června 2013 v 16:52 | galaxy
Ahojky, lidičkové!

Dnes jsem se rozhodla trochu vám představit jednu fayn kreslířku. Nebo jednu skvělou skupinku holek. Jsou stejný ročník jak já:) Co jsem té škole, co jsem, jsem se trochu změnila. Tedy potkala jsem takové lidi, co mě změnili. Tož byla (je a doufám, že bude) jednou jedna partička holek, které mají rády anime. A mangy. A japonštinu. A Pána Prstenů a Tolkiena obecně. A tím to začalo.

~ Něco modrého. Jako vlasy nebo pleť nebo oblečení? To je jedno.~Zřejmě. Jistá Maka byla, řekněme, má první opravdu kamarádka na téhle škole. Jsem jí moc vděčná, že jejím (a jejich) vlivem jsem se změnila k lepšímu, myslím. A také asi i k horšímu, to nechme stranou. Skvěle kreslí a dívá se a čte všecko možné, od Ouranu přes Homestuck až po doktora Who. A to jsem toho spououstu vynechala. A je fanda i Páru Pařmenů:3 A hraje Assassin's Creed. A- A.

Pak je tu Lucy. Tajemná majitelka šutru jménem John. Dlouhé černé vlasy, kniha, kúl náušnice. Jak kreslí jsem neviděla, sleduje Death Note, Durarara, Fullmetaly atakdál, čte scifi i fantasy.

Bohu (celkově má neobvyklé jméno) je tichá. Nevím o ní vlastně skoro nic. Snad jen, že má francouzštinu a ne němčinu, ale to ty předtím taky. Chtěla bych jí víc poznat, ale nezmněnila jsem se zas natolik, že bych byla schopná organizovat nějaké pochůzky či jiné akce...

A borec na konec, Kal. Kawaii holčina s černými vlasy krátkého střihu. Fandí spíš těm vtipným a kouzelným a fantastickým serálům, neviděla jsem ji s Assassinama ani s Tolkienem. Homestuck, Doctor, Adventure Time, wwhatevver, comožnásnadanineznám. A ta taky úžasně kreslí. A kreslí víc:3 A kreslí requesty. A jeden mám i já! Ehm, zadáním bylo něco s modrými vlasy. Po upřesnění nějaký maník s modrými vlasy. Po otázce na živočišný druh specifikováno na jednu hlavu, dvě ruce a dvě nohy, reakcí bylo něco jako ":( :D". A před předáním mi bylo sděleno, že je to takové bišíkovaté... Tož, ano. Je to bišíkovaté, I'll take it as your style, dear:D Kreslí roztomilé věci.

Tak. Tito a nejen ti mě zkazili. Na škole znám samozřejmně spoustu opravdu skvělých lidí, každý je něčím zajímavý, každý je v něčem dobrý. Tyto čtyři zmiňuji kvůli tomuto obrázku. A těm dalším obrázkům. A určitě ještě jiným obrázkům.

Dost tedy řečí. První sem dám svou skicičku z lyžáku, když Kal zrovna kreslila... naše RPG postavy^^

Skeč tužkou, zkontrastěno Gimpem, dopsáno v Gimpu, oříznuto v Gimpu. Ta mikina je svítivě zelená a není její. Je Marviho.

A nyní to s modré hlouhýma vlasama:

Tož, to je on. Ééé, tedy, jo, on. If you know bishies, bishounen... Kal mu chtěla prý původně nakreslit ploutev, ale když jsem řekla dvě nohy...:D I like it. Líbí se mi stínování i barvy, obdivuju to, že je to tužkou, neinkované fixkou nebo tak a vypadá to tak profesionálně n__n

Well, naskytne-li se další příležitost (tohle bylo za poselstvní dobrých zpráv), so bych si tak mohla objednat...?

A ještě bonusek na závěr:
Kal and Marvii. Marvin, Marviin... - majitel té zelené mikini, viz výše. VŮBEC jim to není podobné. Tamten náčrtek ještě... Možná trošku ty vlasy...:3 Prostě další čmáranice z lyžáku.

A co z toho plyne? I am happy at this school at all. I like my friends and I am happy when they are. Be happy:)

Zvláštní článek, že? Na mě. Nedávno jsem měla strašnou chuť psát, múza kolem mně tančila, ale já neměla čas ani počítač... A teď je múza zase fuč. Snad se vrátí, snad uvařím čaj... uajiiií! No, snad. Snad nebude vysvědčení překvapením, snad přežiju prázdniny, snad se sem někdo někdy podívá...

A ještě k těm requestům: poslední dobou říkám, že nemám co kreslit, páč pšechno, co umím, jsem už nakreslila, Jistěže to není pravda. Kdybyste měl někdo nějaký nápad, dejte vědět;)

Zatím a díky za rybyEdit (Three Days After): Teďkonc tu na pár dní nebudu moct být, pak sem dám zas nějaký obrázek... Bishie... Maybe...;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 27. června 2013 v 18:53 | Reagovat

Chceš něco vedět? Tohle je jeden z nejlepší a nejlíp veselých článků v historii Tvýho blogu! Ani nevím proč, ale líbí se mi. :) Může se člověk zamilovat do článku? Asi jo-o... XD
Každopádně ta partička vypadá skvělě, ale za tu "moji" (a vůbec celou "moji" třídu) by nikdy neměnila! Zbožňuju je a jsem ráda, že se Ti na té Tvé škole taky líbí! :) A přeji hezké vysvědčení! :D

2 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 28. června 2013 v 18:21 | Reagovat

Mně ani nevadilo, že mě neuspali, jelikož to bylo jako stříhání nehtů. A vastně to tak bylo doopravdy, akorát mi ho holt střihli "trochu" víc! XD Jinak hlodaveček je asi už v nebíčku se svou sestřičkou. Doufám... :)
A Ezlo o Marvim (skloňuje se to tak?) řeknu. XD Snad. A výzo jsem přežila, bylo takový, jaký jsem čekala. :)

3 Frána Frána | Web | 6. července 2013 v 11:43 | Reagovat

Jsem ráda, že se ti tam líbí a že máš takové dobré přátele. Obrázky jsou krásné, jako vždy a na další se už moc těším. Jo a když jsi zmínila "maník s modrými vlasy" prostě nešlo si nevzpomenout, že takhle se na mě přisála jedna pohroma (jen má vlasy mentolově zelené :D). No, co se stalo, stalo se, Hašlera už se asi nadosmrti nezbavím, ale mohu si za to sama. Užij si prázdniny a měj se pěkně :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
6.3.16 ~fae