21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Červen 2013

Cosi s modrýma vlasama

25. června 2013 v 16:52 | galaxy
Ahojky, lidičkové!

Dnes jsem se rozhodla trochu vám představit jednu fayn kreslířku. Nebo jednu skvělou skupinku holek. Jsou stejný ročník jak já:) Co jsem té škole, co jsem, jsem se trochu změnila. Tedy potkala jsem takové lidi, co mě změnili. Tož byla (je a doufám, že bude) jednou jedna partička holek, které mají rády anime. A mangy. A japonštinu. A Pána Prstenů a Tolkiena obecně. A tím to začalo.

~ Něco modrého. Jako vlasy nebo pleť nebo oblečení? To je jedno.~


Jún

9. června 2013 v 18:51 | galaxy
Zdravím vás, zbloudilí pocestní. Jistě jste sem dorazili náhodou a snad vás zde něco zaujalo, že jste se zastavili.

Jún. Červen. Měsíc, který nebyl jako každý jiný. Všichni jistě zaznamenali déšť a povodně a slyšela jsem, že bude i hůř v horizontu let, desetiletí. Také je tomu rok, co zemřel Raymond Douglas Bradbury, 5. června v LA. Z prachu zrozený, spí jako Cecy a pozoruje dílo ostatních lidí.

Co dalšího nemilého, co dobrého se stalo... Není to deníček, nemá být, nebudu vás zatěžovat osobními pohnutkami, snad jen, že jsem šťastná. A to není málo.

Vždycky jsem byla spíše mimo společnost, společnot vrstevníků i dospělých. Spíš se spřátelím s rozumnými lidmi, méně šílenými a tak, což bývají většinou dospělí, říkala jsem si. Ale teď se to dost změnilo. Ne že bych zešílela, to zas ne:D Ale baví mě poznávat zajímavé lidi, nevšední ve dnešní společnosti a že se tu najde dost individuí. Nebudu konkrétní, ale opravdu najdu lidi, kteří se mnou mají více společných zájmů, než bych kdy čekala. Je to jako poznávat se zvějšku - tak působí člověk, co rád kreslí, tak zase ten, co čte, tak jiný, kterého baví matematika. Nevím, jací jste vy, tady, jistě působíte jinak tu a jinak tam, nebo ne? Slova nejsou činy, obrázky nejsou gesta, jen někdy.

Co to pořád melu? Nechte být, prostě se tak trochu svěřuji... Vy, mí přátelé, snažím se vás věrně navštěvovat, ale ne vždy to stíhám. Stále kreslím. A vybarvuju na počítači. A to je zdlouhavé... Nová vlna, začnu se patlat s barvičkami pastelkami/vodovkami/možná i něco jiného, co najdu:)

Jako ukázku sem dám dva obrázky. Kreslené někdy při hodině.


~ Melan cholé. Iris felicitas. Amici. Art. Etcetera... ~
6.3.16 ~fae