21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Březen 2013

[3] Přerušen.

29. března 2013 v 15:15 | galaxy |  MOJE SLOVA
Zdravím.

Možná podle avataru a rubriky tušíte, o co se v tomto článku jedná. A nemýlíte se. Druhá z mých povídek se opět rozhoupala a nyní vede nad tou první... Eh, to jsou názvy, první-druhá. Tuto jsem pracovně nazvala Bílá a tak to zatím zůstane, dokud nevymyslím něco lepšího.

A co tak najednou? Ani nevím. Zhodnoťte sami, začíná to být trochu dějovější, možná se trochu ztratíte v tom, co je teď a co bylo, ale určitě se nakonec najdete. Možná vám to vůběc nebude sedět, tedy ten děj, k tomu, co se doposud odehrálo, ale tak už to prostě mám. Píšu naprosto instinktivně, spontánně. Děj se děje přesně ve chvíli, kdy byl napsán. Tak to bylo doteď u této povídky. Ale možná se to trochu změnilo, jelikož mám v hlavě nějaké záchytné body toho, co se bude dít dál.

Prosím opět o přehlížení překlepů. Píšu rovnou do blogu, kde není konktrola pravopisu, a když jsem si to zkopírovala do ofisu, bylo toho tam dost...;w; Prostě píšu rychle a když si to pak čtu na blogu, nemám čas se přihlašovat a opravovat... Tedy, pokud je to něco fatálního, co ovlivná děj, tak se omlouvám, to opravím, všimnu-li si nebo mne vy upozorníte.

Ještě něco: jména. Ty mi dělají vždycky problém. Dosud jsem se jin vyhýbala ve všech předešlých kapitolách, ale už to znělo fakt blbě, když ty postavy furt opisuju. A tedy: vybrala jsem nějaká jména. Každý máme, když uslyšíme jméno, nějakou představu, jak ten člověk asi vypadá, popřípadě jak se chová. Oprosťte se, prosím, od těchto představ, jména zde nenesou žádný konkrétní význam. Díky za pochopení.

A pro ty, co raději obrázky: příští článek budu obrázkový.

Toť info počáteční, těším se, že se dočtete až k infu závěrečnému.

~ Neměl jsem přátele. Teď mám. Chtěl jsem je? Jsem šťastnější? Zatím ano. ~

Potkal jsem váš příběh.

7. března 2013 v 13:55 | galaxy |  MOJE SLOVA
Zravíčko vespolek.

Níže najdete vybarvenou verzi "naostro kreslených hrdinů". Suším ji v galerii už delší dobu, teď ji zveřejňuji. Tedy ne všechny, stihla jsem zatím jen jednu, více níže. A aby nebyl tento článek něčím odlišný od mých předešlých, rozhodla jsem se napsat o každém z nich krátký příběh, jeho příběh, než se setkal s těmi ostatními. Kdo je a odkud jde a jaký si zvolil cíl. Vymýšlím to teď a tady, mé příběhy se rodí naprosto intuitivně, během psaní, takže tyto "postavy a figurky" se narodily právě teď a budou oblivněný právě tím, co mne momentálně chytlo.

~ Símurgh aneb Mluva ptáků ~

6.3.16 ~fae