21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Leden 2013

human.mode

19. ledna 2013 v 11:05 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Krásné zimní dopoledne.

Zase jsem se v blogovém světě příliš neangažovala, sleduji vaše články, čtu je, ale nestíhám psát, není kdy, občas ani kde, nejsem z těch, co mají u sebe nostop laptop nebo jinou chytrou elektroniku. Navazujíc na časy minulé, publikuji zase článek obsahující mé umělecké dílko - obrázek. Ano, jeden malý, chudý, jednoduchý obrázek. Začala jsem skenovat, doma aj ve škole. Je to celkem ucházející. Tedy pozadí je bílé, což bylo vždycky mým snem, jelikož dříve to bylo vždy šedé a šedivém a to mě štvalo. Tento obrázek bude vlastně taky zrnitější. Ty obrázky, které mám naskenované pěkně, jsou převážně černobílé. A ráda bych si je vybarvila. Jednak se s tím při kreslení počítalo, jednak je to takové občas smutné... A i kdyby ne, dávám se obě verze, barevnou i nebarevnou. Jenže chci-li sem dávat obě naráz, ta barevná mi zabírá mnoho času, opravdu jeden obrázek budu vybarvovat měsíc.

Tenhle je tedy méně kvalitní než ty skenované, ale je také vybarvený. Ani to není plnohodnotný obrázek, jen takový nápad, představa, výřez ze skicáku.

Moc mě nenapadal ani název. Onen - objekt-postava-příšera-mimozemšťan-stvoření - nemá jméno.

~ A bude jich víc..! ~
Tajemné runy

1. ledna 2013 v 20:05 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Zdravím prvně v novém roce, přátelé.

Snad jste se měli všichni dobře, užili jste si Vánoce podle představ a přežili Silvestra ve zdraví a pohodě. Co se mých zážitků týče, nic zvláštního, ale i kdyby, nejsem tu teď abych vám vylévala svoje akce, které nikoho nemůžou zajímat, jelikož je s největší pravděpodobností nepochopí. Nebudu vás tedy futrovat faktu o mě, ale pokusím se osvětlit něco jiného.

~ Kdo napsal ta slova? A Jsou to vůbec věty? Obrazce v kameni zůstaly, avšak poselství čas zahalil hustou mlhou. ~
6.3.16 ~fae