21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Prosinec 2012

Zimní speciál

22. prosince 2012 v 17:53 | galaxy |  ME&MY
Krásný zimní den přeji.

Timto článkem vám chci předně popřát překrásné Vánoce, spoustu přátel a úspěchů do nového roku a v neposlední řadě mnoho báječných chvil, zábavy a chuti do života.

Svět nám neskončil, žel či dík, prostě existujeme dále. Moje osobnost se poltí stále, jsem plná rozporu a opaků. Nebudu to nijak pitvat, jen že za osobnost nestíhá všechny své fragmenty usmiřovat a harmonizovat, tudíž je jednoduššeji chvíli tam a chvíli zde, čili že píšu, seč ostatní dovolí mému blog-já věnovati se psaní, kreslení a jiné tvorbě, kterou vám zde prezentuji.

Přes vánoční volno na blog nepůjdu, budu prázdniny trávit jinde, ale myslím na vás. Teď by se hodila psát "zimní" povídku, pokračovat v již započatém příběhu, věřte, že bych ráda, ale asi to nestíhám.


Plácačka na mouchy

15. prosince 2012 v 15:32 | galaxy |  ME&MY
Lidičky, lidičky!

Mám toho na srdci dost a dost. Prvně místo omluvy za neaktivitu jsem trošku zklamaná, že dost z vás (a zejména mluvím k těm, kteří chtěli pokračování) mých čtenářů mi nenapsalo k druhému dílu povídky. Čímž vás neosočují, jen to nepotěší. Začnu asi znobu více kreslit a malovat, už jen proto, že se mi do ruky nostal skener. V tomto článku ale obrázek nebude, budu zabíjet mouchy. (Animace vlevo je jen taková narychlo, nic, jen něco.)
6.3.16 ~fae