21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Září 2012

Podzim

23. září 2012 v 0:04 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Zdravím, milí čtenáři.

Podzim. Miluji podzim, ty barvy a tóny. Šedá obloha a pleskání dešťových slz. Červené stromy a zelené oči a zlatavé ráno a ohnivý západ slunce. Vítr dýchá chlad a listí se snáší k zemi. Tohle nedokážu namalovat, zachytit tu krásu a kouzlo tohoto ročního období.

Dnes (oficiálně) podzim začíná, tak proto. Stromy a barvy. To si asi vybaví každý a není to špatně. Tak tedy:

~ Strom je bytí. A barvy jsou život. ~


Drak. Nebo přesněji: socha draka?

16. září 2012 v 11:10 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Zdravím, přátelé.

Já bych se pořád jen omlouvala... A nejinak tomu bude i teď: na nové škole se musím trochu zaškolit, zvyknout si na její rozlohu, oťukat profesory, poznat spolužáky a dbát na známky. A tedy nevím, jak budu mít čas na tvorbu pro mé (a doufám, že i vaše) potěšení. Samozřejmě, obrázků mám doma šanon, ale nemůžu je sem přece suše přednastavit..;)

Pokusím se tedy přidávat sem alespoň jeden článek měsíčně, ale ani to není jistě, chci-li také číst vaše blogy. Ano, viděla jsem, že Usylmä začla psát, že Ava kouzlí s Nuntis, že Elis kreslí o sobě, že Werika se vrátila, že Wizie čte a že TlusŤjochoffi výtvoři jsou věční... Napíšu, co budu moci, čo mi čas dovolí.

A teď, abych dala o sobě zprávu všem, doostřím vám další obrázek. Drak není živý...

~ Nebo ano? ~Magie

4. září 2012 v 17:42 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Zdravím

a navazuji na odešlé a předešlé. Odešlé na pět dní nebude přítomno (vrátím se v pondělí). Předešlá byla kouzla. Vílu nevysvobozujte a Mab nevěřte. Sny jsou a budou, ale nikdy se neshodnou, vždy budou první a poslední. Dneska žádný sen ani vězení. Jen křídla a zváštní znaky.

~Jak těžké jsou čarodějné knihy?~
6.3.16 ~fae