21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Srpen 2012

Kouzla a čáry

29. srpna 2012 v 13:56 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Zdravím, čtenáři.

Poslední dny prázdnin trávím také zde, u bedničky s internetem. A hodlám předvést další svá umělecká dílka. Jsou relativně nová, jelikož jsou kreslena tento (ehm, možná minulý) měsíc, a to je na mě dost. Obrázky sem vždycky dávám se zpožděním, leze to ze mě sice jak z mlýnku na kafe a jak se rozkreslím, tak nedám pokoj, dokud mám čas. Ale pak je musím nafotit, upravit a dát sem. Ano, stále nemáme skener, kamarádka sice má, ale nebydlí zrovna za rohem. Takže omluvte proto, prosím, kvalitu mých obrázků, ujišťuji vás, že originál se netřese, nevlní, nekostičkuje (tedy nepixelizuje) a vypadá jako normální papír s normální tužkou či fixkou. Není na tom nic magického, žádně čáry, jen nepřesnosti, které mají fraktálová pravidla a kopírují historii.

~ Tedy: zaostřit a postava vyplouvá z mlhy. ~


Stín lampy

22. srpna 2012 v 0:51 | galaxy |  MOJE SLOVA
Dejšto, poutníče,

zkusím něco. Ano, báseň. Vlastně, co je báseň? Ty mé rýmy nemají, jen verše, prsty a barvy. Není to nic na způsob ZKP. Je to naprosto neupořádané a pokud to nebude mít ohlas, nebude to. Protě jen změť písmen, světel a moci. Dejme tomu:

~ Kdo má moc silnou a noci se nebojí, ať vyhlíží barevný kaleidoskop ~


Malý princ

18. srpna 2012 v 12:00 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Zdravím všechny snílky!

Na dnešek má přednastavenou jednu vodovkárnu. Tenhle obrázek mám na skladě taky už nějaký ten pátek a pořád ne a ne ho sem dát, tak teď. Není to obkreslené, dokonce příběh o prici a růži mě ani neinspiroval, jen přes několik asociací mi výsledné dílko připomělo Malého Prince.

~ Proč malý a proč princ? ~

Cat

13. srpna 2012 v 0:05 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Well...

Tady je obrázek, který vzniknul tentýž den jako ~Kitties~. Další kočička, tentokrát jiná barva a postoj, ale taky podle předlohy... Zdá se mi o něco hezčí než koťátka. Příběh nemá spíše žádný, pokud, tak asi odjela do Kolína za Mínou z Bohumína. Ne že by mi fantazie vypnula, ale teď jsem na jiné notě, třeba z ní taky něco vzejde: čtěte dál...

~ Co je důležité... ~
Ani se neptejte

7. srpna 2012 v 21:55 | galaxy |  ME&MY
Phew...

Ahoj, čtenáři,

zapnula jsem počítač a bác ho! Firefox se upgradoval a mě teď nefunguje můj oblíbený motiv s kočičkami TT... Mám teď jiný, taký jednodušší, ale zas mi nejsou vidět některé popisky a tak, jde to do kopru, chtěla bych FF zase downgradovat....

Jinak jsem zpět je na teď, prádniny jsou ještě z půlky přednámi (už z půlky za námi - WTF totoletí!) a ještě se někam podívám. Jinak doteď to byla nepřEKOnatelněsuprověnezapomenutelěnádherné zážitky, co vám budu povídat, skvělí lidi!

Jsem ráda, aže přednastavené články někdo četl, zkouším dohánět, co jsem zameškala, ale moc to nestíhám. Co se tvorby týče, zkusím přednastavit nějaký ten obrázek, ale moc neslibuju.

Bohužel, pro dnešek (resp. včerejšek - psáno v pondělí) je to vše, napíšu nějaký ten pokec k obrázku.

Zkouším křídou psát...

1. srpna 2012 v 0:03 | galaxy |  MOJE SLOVA
Zdravíčko, kamarádi pohodáři.

Tak jsem si vzpoměla na písničku od Matušky, kde jeden verš zní "Zkouším křídou psát". (Proto ten pozdrav) A pokud jste pochopili, proč ten pozdrav, pochopíte část básně - ano, básně - která nese stejný název. Vůbec jsem netušila, že něco takového vznikne, ale nakonec je to docela zajímavé. Zkusím tímto stylam napsat něco dalšího:)

~ Čti více... ~
6.3.16 ~fae