21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Červenec 2012

Očekáván.

25. července 2012 v 23:32 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Ahoj.

Určitě vás spousta odjela na prázdniny někam za moře, k horám nebo i do českých luhů a hájů, kde si budete užívat a nemyslet na sen blogů, které jste nechali doma. Já také na někdy odjíždím, a tak si přednastavím pár článků. Přednastavené články poznáte podle času vydání (hm..no...asi - tak něco kolem půlnoci, nad ránem). Budu ráda, když k nim napíšete, všechno si přečtu, až se vrátím, odpovím a podívám se. Tenhle článek byl tedy psaný kdysi na dnes, přednastavený.

Představuji další můj obrázek, upravený i původní. Nenapadá mě žádný vhodný název. Očekáván. To je jen proto, že mi připomněla výram někoho, kdo říká: "Sem to čekala, tak co, co chceš?" Hledí přímo na něj, ví, že on ví. Čeká, co bude a nesnaží se o nic, je klidná a nebojí se. ~ No, to mě teď napadlo. V každém obrázku je příběh, pro každého jiný, nevnucuji vám ten svůj. Mě osobně se na tom obrázku nejvíc líbí asi ty vlasy, účes a spřih horní části šatů. Ukážu vám tužkový nápad, barevné zpracování a dvojníka z jihu:

~ Čti dál ~Kitties

19. července 2012 v 0:44 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Ahoj, lidi.

Další přednastavený článek. Píšu je teď narychlo, nic duchaplného nečekejte.

Pro změnu oproti ženským postavám sem přidávám nějakou tu zvířenu. Narozdíl od lidí je kreslena podle předlohy a to vodovkami (jak asi poznáte). Nic zváštního - mají křivé nosy, ale docela pěknou barvu a celkově srst - můj názor. Zvířata kreslím o hodně méně než lidi... Ale prostě aby byla změna:
~ Více se dozvíš v celém článku ~

(2) Bouře

10. července 2012 v 21:54 | galaxy |  MOJE SLOVA
Zdravím vás, umělci.

Je to s podivem, ale vyprodukovala jsem druhý díl mé povídky bez příběhu. Jde to? Jak vidíte, asi jo;)

Teď, kdy toto píšu, je již večer a nemám moc času. Tedy žádné úvodní plky, stejně to nikdo moc nečte. Koukněte se na druhý díl povídky, zvu vás do jedné ze svých fantazií.

~ Čti celý článek ~

Mermaid

7. července 2012 v 19:46 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Lidičky, zdravím vás.

Asi je to nuda, když furt přidávám jednotvárné obrázky, samé ženské postavy na bílém pozadí... Ráda bych nějakou změnu. Doufám, že pro vás je změnou i trochu ten text, který u každého obrázku řekne něco jiného.:) Na prázdniny, kdy tu nebudu, máte už předem slíbené minimálné dva články, jejichž hlavní náplní bude jakýsi literární útvar (plus wallpaper).

~ Čti dál:) ~

Summer paradise

4. července 2012 v 16:38 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Zdravíčko, povaleči.

Jestli teda sedíte u pí sí. Ale určitě vás spousta někde trajdá po světě. Já budu taky, samo:) Ale dokud tu jsem, něco vám tu připravím, až se vrátíte (a vzpomenete na mě..;) Mám přes prázdniny i tak co dělat, takže toho moc nebude, ale přeci jenom:

~ Více v celém článku ~


Pryč s ní!

1. července 2012 v 18:30 | galaxy |  ME&MY
Ahoj.

Tak jsem trošku upravila design, zdroj obrázku je ZDE, autorkou je moni158. Předělala jsem jen barvy a obrázek, mám tenhle design zatím krátce a nový, pořádně, kompletně nový, budu mít až později. Tak to bylo krátké info, dva články za den, to je na mě moc:)

Zatím
Hodně silný kafe

1. července 2012 v 11:27 | galaxy
Zdar.

Tak tohle mě opravdu dostalo. Nevím, co přesně si mám myslet - povím, jak jsem se k tomu dostala:

Když jste přihlášení a kliknete na stránku blog.cz, objeví se vám "Včerá navštívilo váš blog xx lidí" pak ty nejnavštěvovanejší články a komenty a pod tím je "Vaši oblíbení blogeři napsali" a já tam mám, kdysi z dávna blog žabajzny kWákajzny. Nejnovější článek - PODVOD!. Tak, říkám si, kouknu se. A co nevidím! Žabajzna poukazuje na komentář na blogu Martiny Waldnerové, jdu si ho přečíst. Anonym (L) napsal odkazy na vda obrázky na DeviantArtu, které má na blogu Martina. Jsou od různých autorů! ZDE a ZDE. A že mi to nedalo, našla jsem i další a když napíšete tkerýkoliv z nich, najdete ho buď na DA nebo jinde, ale rozhodně je každý od jiného autora! ZDE a ZDE. Stačilo napsat do DA "ariel" nebo "mermaid" a hledat. Našlo se. Já jsem jí věřila, že je to tak. Ale kdy se to vezme kolem a kolem, takovéhle obrázky jsou těžké nakreslit pro obyčejného člověka a nakreslit je nohou je pravděpodobně nepravděpodobné, nemožné. A taky, jak jsem často obdivovala (0.o), je každý obrázek naprosto jiným stylem, jednou realistický a živý, podruhé mangoidni, potřetí jak z animovaného filmu pro děti a tak dále. Je to fakt hrůza. A zřejmě je to pravda...

A já, husa pitomá, mám ještě design takový, jaký mám, musím si ho změnit. Martinu smažu z historie. Nenašla jsem sice přimo autora obrázku, který mám na záhlaví, jen jakési asijské stránky.

Jdu na design
6.3.16 ~fae