21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Červen 2012

Kouzelná pohádka

26. června 2012 v 15:02 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Zdravíčko.

Tak jsem ráda, že se vám aj moje povídka líbí, a ano, asi napíšu další. Tedy ne teď (takže pokud jste podle nadpisu čekali pohádku, netrefili jste se). Pro dnešek tu mám zas jeden obrázek, na techniku i téma mě přivedla návštěva jistého pohádkově vypadajícího blogu. Má naprosto nádherný design, vymakaný menu a samozřejmě skvělý obsah. Já teda nejradši obrázky, takže jsem zkoukla všech 15 obrázků, napsala ke dvěma (bohužel bez odezvy:).

~ Čti více ~

(1) Živly

24. června 2012 v 17:19 | galaxy |  MOJE SLOVA
Ahoj.

Dneska tu mám takovou abstrakci, což je u mě neobvyklé, také vznikla prakticky náhodou. Nebudu vám popisovat přesný vznik této malbičky (malováno vodovkami a upraveno v Gimpu) ani její důvod, podstatné je, že znázorňuje čtyři živly, elementy a jakjinaksetomuješteříká. Mám tři verze, kdo má zálibu v latinských slovíčcích uvítá Aqua, Ignis, Terra, Aer, pak tu máme angličtinu a ještě pez popisu. (Krásný jazyk český byl vynechán z důvodu absence diakritiky u některých fontů) Obrázky jsou velké (ostatně jak už fotky bývají) a tak je pokládám za wallpapery, i když asi nemají ten správný formát. Ale pokud by si ho někdo chtěl dát opravdu na plochu (bude mi ctí), tak si prostě dáte bílou barvu okolo a bude - tedy nebude to skoro poznat.

A jinak tu byl nápad, abych napsala povídku. No, co přesně je povídka, to se uvidí, ale takový příběh pro vás mám. Předpokládám, že bude na pokračování, ale na to budu muset mít čas, abych napsala něco delšího:)

~ Více v celém článku ~

Dark

19. června 2012 v 16:27 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Ahoj.

Zas něco z tvorby a zas obrázek.

Původně - jako zatím všechno - to byla skica na papíře. Tak nějak mě chytli upíři, takže, ač to asi není vidět, zubatá ženská v červeném. Klasicky fotka, nic moc kvalita, upravování v Gimpu. A jak jsem si tak říkala, že je to docela pěkné, tak by snad stálo za to vybarvit ji. Tak jsem vytáhla vrstvy a hurá do červené. Tak vznikl tento obrázek:

~ Viz níže ~


Dávné scény

15. června 2012 v 20:23 | galaxy |  BLOG
Vítej.

V tomhle článku jsou všechny mé designy od doby, kdy se to dá pokládat za design (v dávné minulosti to bylo stylem "více či méně upravený obrázek do záhlaví" a hotovo - ty sem nedávám). Budu je sem pravidelně přidávat. U každého designu je napsané datum nastvení na blogu - předem se omlouvám za různé pády v měsících, prosím, neřešte to:)
Víc asi nic, přehled najdete také v galerii.

Co, kde, kdy (ne)najdete

12. června 2012 v 22:21 | galaxy |  BLOG
Vítej.

Teď vám povím něco o tom, jak to tady nějakou dobu bude fungovat, co kde najdete.
Článek se bude ješte doplňovat. O mě tu nenajdete nic shrnujícího, o mě by měl vypovídat obsah blogu, myšlenky příběhů a zákoutí obrázků z výstavy tisíců.Brána snů.

10. června 2012 v 16:02 | galaxy |  BLOG
Zdravíčko.

Konečně jsem dodělala nový design, který tu zase bude pár týdnů viset. Teda, jelikož si s každým designem trošku měním strukturu stránky, tak ještě hotový není. Další článek bude o tom, co tu kdy kde najdete.

Obrázek, jak si můžete přečíst vedle →, je od Martiny Waldnerové. Tedy ne že bych ho dostala, ale udělala jsem si s ním design (na přání..). FRAUD!
Všechny kudrnaté ozdůbky jsou vlastně jen znaky fontu Fantastic Pete, text v záhlaví může skrývat i více i méně, než je vidět.

Takže zatím vše


Mr. WC

4. června 2012 v 21:24 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Ahoj.

Po dlouhé době bych chtěla napsat nějaký článek. Něco mého. Takže jelikož jsem byla předminulý týden pryč, konkrétně v zahraničí, konkrétněji uvidíte, tak mám nafoceno asi 700 fotek (samozřejmě je jich část nehodnotných, nepublikovatelných). Jsou, jak už to u fotek bývá, velké na tři monitory, a já je neumím hromadně zmenšovat. Taky na ně dávám svůj podpis. A někdy je musím i trochu kvalitativně upravit. No, a taky je konec školního roku, tudíž písemky plus dopisování písemek, na které jsem tu nebyla. Zkrátka, mám tu na denšek čtyři fotky.

Jedná se o interiér blíže neurčeného wécé v Tallinnu, hlavním měste Estonska (mooc se omlouvám - Vilnius :x ) (krásné městčko :). Je fakt stylové. Jsou to také obrázky na stěnách, zřejmě příkazy a zákazy ohledně používání záchoda. Předpokládám, že jste tuto toaletu nenavštívili, a že to tedy bude něco nového. Nechci to nijak velebit, různí lidé si na záchodech vylepují různě věci, že..:)

Tak se podívejte, snad třeba ve čtvrtek (možná teoreticky i zítra) něco přidám.
6.3.16 ~fae