21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Duben 2012

Grafika

29. dubna 2012 v 16:06 | galaxy |  ME&MY
Čau.

Já a grafika. No, něco vidíte na mém designu. Ale víc je toho zaručeně na mém znovuožívajícím blogu, který určitě znáte. Teď přidávám spíš věci tam, už mi zase "jdou obchody". Na ukázku tem dám tři nejnovější designy, které tam přibyly. A tím vás také žádám, abyste se na ten blog podívali, okomentovali mojí tvorbu a tak. Blog má ještě druhou adminku, která momentálně nemá vlastní blog, ale bude, a od ní sem dám taky jeden design. V odkazech najdete i doplňky k designům.

Jinak stále kreslím i tužkou a tak, ale tím, že nemáme skener, to jde hůř do počítače - musím to fotit a upravovat a to je takove nezáživné. A tabletovky? To je taky na dlouhý lokte, než se to vytáhne a je to pracné. A navíc teď různě poletuju-výletuju a tak nemám moc času obecně.

Objednávky na grafiku tedy zvádám, protože to jde většinou z voleje na Gimpu. Ale jinak jsem si koupila novou knížku inspirací, takže očekávejte upíry, mutanty, místy i vlkodlaky (a jiné -dlaky).

Já vím, sliby chyby a furt píšu, že nemám čas... Budu se snažit.

Takže zatím ahoj

odkaz na zmiňovaný blog → TU

Patterns

10. dubna 2012 v 19:33 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Ahojky=)


Takže moje dílko: vlastně na tom není nic, co by neuměl i někdo jiný, ale někdy jde jen o nápad a neposledně i o realizaci. Může se říct: "To bych dal taky." No jo, dal, ale nedal. Neudělal a neprezentoval. Čímž nechci říkaž, že je to bomba, průlom, či co, jen prostě obrázky. A pozor, můžete si je volně brát, ale byla bych ráda aleospoň za zmínku o tom, že jsou mojí výroby. Buď slovně nebo ikonkou:
(←třeba touhle)
Jo kaže ty "patterns", jak jsem slíbila. Některé obrázky jsou fakt moje, jiné jsou z netu a mnou jen upravené:

_____ (nic mě nanapadlo)

10. dubna 2012 v 19:04 | galaxy |  BLOG
Ahoj.

Omlouvám se, že jsem nepsala na bláznivého Apríla ani na zmrzlé Velikonoce, ale buď jsem byla pryč, tedy bez netu, nebo prostě nebyl čas.
Dobrý blog musí být aktivní, pokud jde i o admina a ne jen o užitečné (někdy i "užitečné") info. Snažím se něco přidávat a protože nechci mít články typu: Ahojky, pěknej obrázek, mrkněte se: [obrázek], tak píšu i delší pokec. A ten trochu času zabere.
Takže proč to: přemýšlím, že blog zruším a nový nezačnu, ale i kdyby se tak stalo, obsah nesmažu=) Zatím se ale držím. Taky se hodí, když někdo napíše, že jo...
V dalším článku najdete další z mých děl.
A ještě trocha melancholie, momentálně (jako v tomto okamžiku) poslouchám tyto písničky: Bee Gees - Holiday, Sting - English Man In New York, REM - This One Goes Out To The One I Love a Styx - Come Sail Away. Vide sem dávat nebudu, kdo chce, najde si...

Takže...ehm...zatím nashle
6.3.16 ~fae