21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Listopad 2011

WRYK elves BY galaxy

20. listopadu 2011 v 12:01 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Ahoj!
Mám tu něco nového a přece určitě všichni poznáte fragmenty tohoto wallpaperu. Ano, můžete si ho stáhnout, ale s nějvětší pravděpodobností vám nepujde rozměrově na plochu (1920x1080px) a je na něm dvakrát název mého blogu...No, takže k fragmentům, zleva: elfka hrající na flétnu, elf v rámečku (kdo poznal přezku, super, to je taky část) a elfka s lukem. Pak tu máme dva fonty. Takže napřed původní obrázky, pak wall=)

NÍŽE↓↓VÍCE

To či ono aneb jak může vypadat přezka

16. listopadu 2011 v 17:01 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY

Zdravím všechny S/stvořitele, tvořitele, snílky a filozofy.
Kdo četl předešlý článek, ví, o co kráčí. Prostě sem teď dám další fotky té zatracené ztracené nalezené přezky a kamínků/korálků. Jde hlavně o barvy. Jen se na to podívejte, zamyslete se a počejte, co se vám vybaví. Oslovení mají fantazii, pro ty to nebude problém, ostatní buďte trpělíví. Takže, jdeme na věc:
Co se všechno dá dělat

15. listopadu 2011 v 11:02 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Zdravím.
Jako vždy toho mám moc. Nemám moc času psát. A přitom se toho dá tolik dělat!! Vemte si tohle: najdete přezku, či co, na které zjevně byly nějaké "drahé" kamínky. Shodou okolností kamínky máte (levné, ale máte) a co uděláte? Vyzdobíte? Ano i ne. Máte jich moc a kombinací ještě víc. Zelené, purpurové, modré a čiré, dva ku jednomu, červená v rozích nebo zelenomodrý pelmel...
Není to nic duchaplného, ale chci říct, že je tak málo času a tolik možností tvořit a tvořit. Jenom papír skýtá tisíce nápadů a stylu, pak máme korálky, bužírky a drátky, věcičky dlouhé, kulaté, malé, průhledné jako lež a pevné jako víra.
Příště sem dám nějaké ty nápady na přezku.
A taky snad pár obrázků.

~Celý článek~


Do školy

3. listopadu 2011 v 14:13 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Ahoj.

Mám pro vás fotky ze školy. Teda že byly focené do školy. Je to někde z okolí Prahy 10. Zadáním vás nebudu zdržovat, jen je sem chci dát. Více ve celém článku.
Zřejmě mě zasáhla touha fotit - nebo spíš zveřejňovat fotky. Žádné osobní, btw. Hlavně příroda a umění obecně.
No, nemám už co říct, jen se mějte krásně a užívejte teplejších dnů.

Zdraví

galaxy

P.S. Dívali jste někdy do mé galerie? Ne? Všechno je sice v článcích, ale tam to máte pohromadě a zvu vás především na avatarky. Tam jsou všechnu avíky z článků - pohromadě. Ohodnoťte mi je.. Díky=)


Nic pro arachnofobiky

2. listopadu 2011 v 16:58 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
Hmyz.

Na podzim už jsou jen komáři a babí očka, ale jinak ho vídáme vžy a všude. Mám tu 4 fotečky (asi loňské a ž letošní) bezobratlých tvorečků ze zahrádky u babičky. První je beruška na broskvi. Čirá náhoda, ale letos bylo berušek hodně. Dále mám jednoho zelného běláska, klasika na květu, v pozadí zeď. A pak PAVOUČCI!! Jen sekáči, ale mají tak barevná tělíčka, že byste to nečekali. Tenké nožičky pruží... A jsou na nich vidět klouby, nebo co to mají pavouci. Fakt úžasná a nádherná dílka fantazie přírody. Více v celém článku.

Krásný den přeje

galaxy
6.3.16 ~fae