21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Únor 2011

Ikonky k designu Future Tow

25. února 2011 v 16:04 | galaxy
Konečně!!!!!!!! Jsem se dostala k tomu, abych si změnila design. Je takový jednoduchý... Ale dalo mi práci, aby to vyšlo. Tady jsou některé ikonky a doplňky k němu:

II ElfkAnimacE

21. února 2011 v 18:38 | galaxy |  ME&MY
elfka
Jo, jo... Předchozí incident mě inspiroval. Jetu zase jedna elfí animace, podobná, ale delší a, no prostě jiná... podívejte se a jestli se vám líbí a chcete si ji zkopírovat na blog, můžete, ALE MUSÍTE SI SAM DÁT ZDROJ NEBO SE MĚ ALESPOŇ ZEPTAT!!! No, tady je:

TAK TOHLE NE!!!!

21. února 2011 v 15:56 | galaxy |  ME&MY
NE!
Asi jsem naivní, že si nepodepisuju všechny obrázky, ale animace se podepisují pracně. Už je to podruhé, co mi někdo ukradl obrázek nebo fotku, a tak vás zaprvé důrazně žádám, abyste to nedělali a když už se vám tak líbí, tak se alespoň dovolili a uvedli zdroj a zadruhé jste mě asi přesvědčili, že všechno, co je moje, si teď (za chvíli) jdu podepsat nápisem jak Brno, aby to případný zloděj měl alespoň těžší. O prvním případu asi víte, na druhý jsem narazila náhodou dneska. Je to blog tajemnaelfka.blog.cz a má v menu moji animaci (uloženou pod jiným jménem), jen tak, nic mi neřekla, nedovolila, nemá zdroj a doufám, že se s tím nechlubí jako se svým dílem! Teď (před chvílí) byla online a já jí napsala, co to jako je, a ona nic. Možná si myslíte, že mě to hrozně bere, ale ono to dá trochu práci. Každě umělecké dílo dá práci, nebo ne? Kdyby vám někdo kradl povídky, taky by se vám to nelíbilo... No, víc nezmůžu, musím holt všechno oštítkovat.

Ksichtík destkrát jinak

14. února 2011 v 15:50 | galaxy |  MOJE OBRÁZKY
ksicht

Lidičky, lidičky, jsem zase tady. Nestíhám vůbec, tenhle týden píšeme hned pět testů!!!Grrrrrrrrr!!! Ale alespoň se pokusim sem občas něco dát. Tak tady máme pár spíše počítačových spatlanin. Podle názvu je to portrét někoho, nwm koho a jmenuje se to Leona. Tady je původní černý obrys:
6.3.16 ~fae