21.7.16 ~ blog opravdu bude končit, autorka se velmi pravděpodobně bude přesouvat

Duben 2009

MANGA OBRÁZKY1

30. dubna 2009 v 18:27 | galaxy cat |  MANGA


Jo anděla , toho bychom chtěli we škole :-))).
GARFIELDÍK

30. dubna 2009 v 18:22 | galaxy cat |  GARFIELD

mořské panny

30. dubna 2009 v 18:16 | galaxy cat |  MANGA

neko dívky1

30. dubna 2009 v 18:15 | galaxy cat |  MANGA

neko dívky2

30. dubna 2009 v 18:13 | galaxy cat |  MANGA


o čínském horoskopu

30. dubna 2009 v 18:07 | galaxy cat |  HOROSKOPY
Tomáš Halada o tom, co vidí, co vyzkoušel, co si myslí...

čínský horoskop-manga

30. dubna 2009 v 18:02 | galaxy cat |  HOROSKOPY


POZNÁTE, CO TU CHYBÍ?????????????????????


horoskop1

30. dubna 2009 v 17:57 | galaxy cat |  HOROSKOPY

čínský horoskop-manga1

30. dubna 2009 v 17:53 | galaxy cat |  HOROSKOPY
činský horoskop-nejsou všechny=o(

čínský horoskop-znaky

30. dubna 2009 v 17:49 | galaxy cat |  HOROSKOPY
buvol

drak

had

kohout

krysa

kůň

opice

ovce

pes

tygr

vepř

zajíc

můj obrázek

30. dubna 2009 v 17:43 | galaxy cat |  KOČKY

ReKoRd V kOmEnTeCh

28. dubna 2009 v 20:10 | galaxy cat |  JINÉ

pište!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Neuveritelne!

23. dubna 2009 v 20:26 | galaxy cat |  JINÉ
obrazek 137

Aerobic

22. dubna 2009 v 9:30 | galaxy cat
MILÉ SPISOVATELKY A MILÍ SPISOVATELÉ,
TADY MÁTE MOŽNOST TVOŘIT. DOMYSLETE SI PŘÍBĚH A POŠLETE HO NA ADRESU MY-MAGIC-GALAXY@SEZNAM.CZ
MUSÍ BÝT MINIMÁLNĚ TAK DLOUHÝ, JAKO JE TOTO VYPRÁVĚNÍ!


AEROBIC


Začala jsem chodit na aerobic. Nikoho jsem tam neznala, ale potřebovala jsem zhubnout a fitka mě nebaví. Na první hodině jsme se seznámili a já si hned udělala z jedné holky, Sally, kámošku. Ta mě naučila, jak to u nich probíhá a co si mám vzít s sebou a na sebe. Byla jsem ráda, že má někdo se mnou takovou trpělivost.

Na aerobic chodili taky dvě holky, dvojčata, které se mi hned od počátku nelíbily. Sally mi řekla, že to jsou Ester a Clara a že lezou na nervy každému. Jednou, když jsem přišla pozdě, otevřely se dveře šatny...

cikánský horoskop

16. dubna 2009 v 20:38 | galaxy cat |  HOROSKOPY

Cikánský horskop je starý jak tento kočovný kmen a pochází ze středověku.Skládá se z dvanácti symbolů dané pro určité období roku.

Podkova
22.12. - 20.1.
Ambice a touha po kariéře jsou vaší nejvýraznější vlastností. Hledáte nezávislost a materiální jistoty, protože věříte ze jsou to důležité elementy pro zajištění si spokojeného života. Jste velmi opatrní a obezřetní, zvažujete vaše city protože máte strach se příliš zapléct.

keltský horoskop

16. dubna 2009 v 20:36 | galaxy cat |  HOROSKOPY
Keltské horoskopy
Buk - vytrvalý a přísný
Začíná pořádně žít až od svých čtyřicatých narozenin, kdy již nahromadil mnoho životních zkušeností. Je úspěšný v práci a má- li pevné zázemí - také v osobním životě. Překypují vitalitou, šarmem a elegancí.Ovšem v mládí mají problémy sami se sebou, proto potřebují kolem sebe člověka, který mu bude oporou a zbaví je nejistoty a úzkosti. Jsou dobrými diplomaty, neomylně vystihnou okamžik, kdy je zapotřebí se stáhnout a kdy naopak vytáhnout do boje.
Bříza - bystrá a nedůtklivá
Tento člověk nepotřebuje mnoho. Má dobrý vkus, je jemný a citlivý.Největší problémy prožívá Bříza sama se sebou. Žije vnitřními úzkostmi a nejistotami, proto potřebuje vedle sebe člověk moudrého a trpělivého. Pokud takového najde, pak se stává sebejistou, nesmírně pracovitou, svědomitou a také úspěšnou. Jeho inteligence a fantazie mu zaručují úctu celého okolí. Miluje přírodu a rozumí jí. V lásce umí rozdat a charakterizuje ho stálost citů.Prožijete s ním příjemný citový vztah.
Fíkovník - něžný a líný
Originální, pružný a nezávislý. Šíří kolem sebe
nakažlivou vůli bezstarostnosti. Jeho smysl pro humor ho činí oblíbeným a šikovným. Je hravý a dokáže se těšit z maličkostí.Miluje děti a zvířata. S osudem si pohrává a mívá štěstí. Obtížné překážky neřeší, dobře ví, kdy je lépe ustoupit a obejít je.Vše složité ho unavuje. Někdy působí povrchním dojmem, ale opak je pravdou. Miluje rodinný život, jeho vřelost a kamarádství z něho dělají jednoho z nejzábavnějších partnerů a rodičů.
Habr - přemýšlivý a pořádkumilovný
Člověk je to seriózní, pořádkumilovný a jako voják vyžaduje přesné plnění povinností.Nedbalost a lajdáctví ho dokážou vyvést z míry. Je typem estéta, který dbá o svůj vzhled. Tajně sní o slávě a miluje pochvalu. Ve svém okolí nesnáší lidi nadané a úspěšné. jeho partner musí projevit značnou míru diplomacie a přizpůsobivosti.I v lásce je náročný. Takže se stává častěji osobou milovanou než milující.Manželství bere jako závazek, který musí celý život vzorně plnit, proto bývá věrný.Typickým znakem je nedůvěřivost k lidem.
Jasan - přátelský a věrný
Tito lidé září a proteplují mezilidské vztahy dobrou náladou a milým úsměvem. Když se jim daří, jsou oslňující. Jejich jas, energie a impulzivnost ovlivňují blízké okolí. Jsou ctižádostiví a velmi schopní. Nikdy je nepodceňujte, dobře vědí co chtějí. Jasan vždy dokáže vykouzlit teplo domova a lidské blízkosti. Jeho povaha je nevšední, třebaže někdy sleduje sobecky své cíle a prospěch. Ale lidé mu to odpustí - je přece tak milý a příjemný.
V lásce bývají věrní.
Kaštan - spravedlivý a tvrdohlavý
Člověk je to spravedlivý, hájí práva svá i bližních. Zastane se slabších a nemocných. Těší ho rodinný život, je oddaným partnerem. V kritické situaci dokáže pohotově zareagovat, zachová klid a pevné nervy. Bývá zvídavý a společenský. Nepříjemnou stránkou jeho společenských aktivit je sklon ke klevetám a jízlivosti.Má-li štěstí a milující ho partnera dostane se hodně vysoko. nikdy se nevzdává a bojuje proti překážkám vytrvale.Většinou vítězí.
Javor - pevný a uzavřený
Lidé tohoto znamení jsou citliví. Svou nesmělost a zdrženlivost skrývají za siláckými projevy a velkými gesty. Za tvrdou maskou najdete chápavou poetickou duši. V lásce jsou to lidé složití. Chtějí protějšku imponovat, takže mu vnucují své rozmary.Jsou inteligentní a ambiciozní, vzdělaní, obdařený vynikající pamětí. Když si oblíbí nějaký obor,lehce si osvojí spoustu informací. Jakmile pochopíte složitou povahu Javoru, poznáte člověka , na kterého se jen tak nezapomíná.
Jeřáb - přívětivý a zatvrelý

Lidé narození v tomto znamení se dokážou účinně postavit osudu.Jemnost zakletá v Jeřábu je silná a vytrvalá. Bývají to lidé vkusní, mají filozofickou povahu. Jsou manuálně zruční a projevují umělecké nadání. Jsou mezi nimi malíři, architekti, modní návrháři, filozofové i lékaři. Milují vášnivě, jejich city jsou plné, ikdyž nepříliš stálé. Mají touhu hledat,těší je nový lidé a nové poznatky.Jsou skromní a obětaví.
Líska - laskavá a trpělivá

Je to nenáročný keř stejně jako lidé zrození v jeho znamení.Jsou nenápadní a nesnaží se upoutat pozornost okázalými gesty. Jejich osobitý půvab jim pomáhá k dosažení cíle spolehlivěji než by se mohlo zdát.Jsou přívětiví k druhým,někdy až ke škodě nejbližších přátel a rodiny.Milují společnost a ona je. V jednání s druhými jsou úspěšní.Jsou velkorysí a srdeční.Ovšem v lásce s nimi vyjít bývá tvrdý oříšek.Lísky pomalu stárnou a dobře překonávají rány osudu.
Oliva - diskrétní a vyrovnaná
Je symbolem moudrosti, blahobytu a silného zdraví. Lidé jsou krásní a rozumní. Mají ze všech znamení vyrovnanou povahu. Jednají uvážlivě a vyznačují se velkou dávkou trpělivosti a laskavosti. Jsou vrozenými optimisty a jejich životní heslo je " S úsměvem jde všechno líp". Bývají vzdělaní. Jsou poměrně nesmělý. Rádi meditují o sobě a okolním světě. Mají vrozený cit pro spravedlnost a je jim cizí každá forma násilí. Šíří kolem sebe klid, štěstí a radost.
Dub - silný a energetický
Svou vitalitou určuje sílu člověka narozeného v den jarní rovnodennosti, v den, kdy se uvolňoje obrovská přírodní energie. Životnost,odvaha a síla tělesná imravní - to jsou znaky člověka tohoto znamení. Neohroženě vystupuje na obranu slabších. V nouzi pomáhá druhým nejen fyzicky, ale i radou. Je plný energie, nesnáší politikáře, žabomyší války a pomluvy. Hledá jistotu a stálost, paradoxně se stává jistotou pro druhé. V lásce je obětí prvního hlubšího vztahu. Vždy věří, že je to láska na celý život. Patří mezi přímé lidi a je skvělým partnerem.Nesnáší nemoci a léky. Bývá stejně zdravý, jako bývá dřevo dubu.
Lípa - zasněná a trpělivá
Krásný strom typický pro českou krajinu.Člověk je plný šarmu a vzácného kouzla. V jeho nitru se odehrává věčný boj - je to rozpor mezi realitou a iluzí. Touží po pohodlném životě, ale nedokáže se vyrovnat se strastiplnou cestou ke štěstí.Často zaujme ublížené stanovisko.Přitom je velmi silná a dokáže se přizpůsobit obtížným podmínkám. Ochraňuje rodinné štěstí. Lípa nepřitahuje hromy a blesky. Lidé v tomto znamení dokážou skály lámat.Dokáže vytvořit přátelskou atmosféru.Je vzácným přítelem, který ovládá umění naslouchat druhým.V lásce bývá nešťastná, neboť je dosti žárlivá a panovačná.
Vrba - sebevědomá a rozmarná
Ohebný a pružný strom symbolizuje citlivé lidi,kteří se cítí nedoceněni a nepochopeni.Ve Vrbě se spojují dvě povahy -první je snivá, zádumčivá a druhá plná neklidu.Vrba má poctivý charakter,ale žít s ní není jednoduché.Bývá rozmarná a někdy si vynucuje pozornost až plačtivými nebo hysterickými projevy. Prožívá mnoho trpkosti, ale často najde klid a lásku ve vyrovnaném manželství.Potrpí si na lichotky a někdy je jak malé dítě. Vrba umí naslouchat druhým, je vynikající psycholožka a rozumý lidským duším.Dokáže manipulovat se svým okolím. Kvůli této vlastnosti možná často neprožívá skutečné přátelství.
Borovice - houževnatá a v lásce zranitelná
Voňavý strom symbolizuje lidi, kteří umějí zdůraznit své přednosti.Má ráda útulný domov, cenné předměty a pevné rodinné zázemí. Ví, co chce, a proto se snaží získat od života , co nejvíce. Je tvrdá, houževnatá a odhodlaná.Pokora je jí cizí.Nesnáší toho, kdo se ji protiví. Nemá ráda, když věci nevycházejí tak, jak chce.Jde v životě stále kupředu,díky své odvaze riskovat.Vyniká pracovitostí a organizačními schopnostmi a logickým myšlením.Nerada si komplikuje život. V lásce projevuje slabost, ale z milostných vztahů vychází se ctí.Je znamením příznivým obzvlášzě pro ženy.
Cedr - nápaditý a toužící po dobrodružství
Urostlý, pevný, vzácně krásný strom.Člověk jeho znamení se těší dobrému zdraví, sebejistotě a rozhodnosti. Je zajímavý, imponuje svému okolí neotřelými nápady a tvůrčími schopnostmi. Má rád hudbu a rozumí ji. Je pracovitý. Ke svým povinnostem přistupuje uvážlivě, ikdyž se chová někdy zbrkle.Touží celý život po dobrodružství, a to především v milostných vztazích, ačkoliv je v podstatě nesmělý, jemný a citlivý. Má vrozený odpor k přetvářce a okázalosti. Je upřímný až otevřený.Lidé ho ale rádi vyhledávají, neboť je milý a plný optimismu.
Topol - Náročný a rozporuplný
Mohutný strom s rozložitou korunou a silnými větvemi.
Osoba narozená v tomto znamení bývá fyzicky krásná. Zvláště ženy vynikají půvabem. Topol není domýšlivý. Cítí potřebu počínat si obětavě a pro své okolí nezištně koná dobré skutky. Ve svých citech bývá nevybíravý, a proto zůstává často osamocený.K tomu je ještě velmi popudlivý a náladový.Má srdce schopné velkých citů,ale málokdy dosahuje v lásce uspokojení. Utápí se v maličkostech.
Když jde do tuhého,dokáže být skvělou oporou. Má umělecké, nejčastěji výtvarné nadání. Bývá dobrým organizátorem.
Cypřiš - šťastný a milující
Silný krásný strom, který se podobá zdravému a šťastnému člověku. Má vzácnou povahu,dokáže se těšit ze života a z jeho každodenních radostí.Je to bytost spokojená a klidná.Ve společnosti je oblíbená,srší optimismem a humorem.Má ráda přírodu, a ke koníčkům patří i cestování. Cypřiš je člověk vysloveně rodinný.Nesnáší konflikty.
Má svůj vysněný ideál - dožít se vysokého věku a být milován.
Jsou obětavý a věrní přátelé.Važte si Cypřišů!!!
Jilm - ctižádostivý a oddaný
Statný strom se štíhlým kmenem symbolizuje fyzicky přitažlivé lidi.Vyznačují se klidem a pohodou.Dokážou se ovládat a své problémy skrývají.Jsou ctižádostiví a pracovití. Daří se jim i ve vedoucím postavení, ale bývají náročnými šéfy.Jsou rozhodní a šikovní.Smysl pro humor jim pomáhá překonávat odpor okolí k jejich despotické povaze.Milostný život s ním není jednoduchý, ale pokud se s ním naučíte vycházel, najdete v něm partnera s křehce ušlechtilou a rozvážnou povahou.
Jedle - vznešená a impulzivní
Strom symbolizuje člověka obdařeného chladným půvabem.
Je vždy elegantní a originální.Jen obtížně získává přátele.Často trpí pocitem osamělosti. Ve společnosti vyniká důstojností a zdrženlivostí, nerad vyslovuje své mínění a úsudky o druhých. Ochotně jim však pomáhá.Každou práci vykonává velmi pečlivě a zodpovědně. Jedle je složitá. Společný život s ní je zajímavý,neboť bývá velmi vzdělaná a zkušená. V lásce ovšem není zrovna šťastná, na svého partnera totiž klade vysoké nároky. když se ale zamiluje doopravdy,její láska je bezbřehá.
Navzdory své křehkosti žije Jedle velmi dlouho,nesklátí ji ani vleklá choroba.
Jabloň - citlivá a impulsivní
Voňavý ovocný strom představuje lidi naplněné zvláštním kouzlem.
Přitahují pozornost osobitým půvabem a velkorysostí.Jsou vždy ochotni
k dobrodružstvím a flirtům. Jabloň miluje změnu. Není lakomá a lidem
důvěřuje. Proto lidé toho často zneužívají. Přečtou vše, co jim přijde
pod ruku.Má vědecké nadání a hluboké znalosti,ale je natolik moudrá a
skromná,že se nepředvádí. Je velkorysá a lehce sentimentální. Má talent
pro pestrý a zajímavý život.

čínský horoskop

16. dubna 2009 v 20:33 | galaxy cat |  HOROSKOPY

Čínský horoskop - pozlacený Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
Buvol
Had
Kohout
Koza
Krysa
Kůň
Opice
Pes
Prase
Tygr
Zajíc
Čínský horoskop:
Krysa-1948,1960,1972,1984,1996
Buvol-1949,1961,1973,1985,1997
Tygr-1950,1962,1974,1986,1998
Zajíc-1951,1963,1975,1987,1999
Drak-1952,1964,1976,1988,2000
Had-1953,1965,1977,1989,2001
Kůň-1954,1966,1978,1990,2002
Ovce-1955,1967,1979,1991,2003
Opice-1956,1968,1980,1992,2004
Kohout-1957,1969,1981,1993,2005
Pes-1958,1970,1982,1994,2006
Prase-1959,1971,1983,1995,2007
Čínský horoskop

Čínský horoskop

čínské znaky

16. dubna 2009 v 20:32 | galaxy cat |  JINÉ

horoskopy-obrázky + jak se k sobě hodíte

16. dubna 2009 v 20:30 | galaxy cat |  HOROSKOPY
http://www.e-tarot.pl/images/frontend/horoscope/horoskop_03.jpg
ten je asi polsky=o)

Astrology

Jak se k sobě hodíte podle znamení v číselné podobě

(1-nejméně,6-nejvíce)

ZnameníBeranBýkBlíženciRakLevPannaVáhyŠtírStřelecKozorohVodnářRyby
Beran425163436251
Býk251436325614
Blíženci515342643162
Rak143524361526
Lev634251546321
Panna362415152643
Váhy436351425162
Štír324645213416
Střelec653162531244
Kozoroh261536142435
Vodnář516224614353
Ryby142613264535

hieroglyfy

16. dubna 2009 v 20:25 | galaxy cat |  EGYPT
Hieroglyfy - nádherné egyptské písmo :-) Tady máte pár abeced, přepisy jsou víceméně podobné. Obrázky z Google.

egyptští bohové

16. dubna 2009 v 20:23 | galaxy cat |  EGYPT


Egyptští bohové

Více než 3000 let panující egyptští bohové měli všichni podobu stvořitele, ale náleželi jim i vlastní atributy. Podle egyptských představ vznikl svět z chaotického pravodstva. Z jeho vod se vynořil modrý lotosový chvět, jehož okvětní lístky skrývaly malého boha slunce. Alternativou pak bylo, že se nad vodu zvedl prvotní pahorek, na kterém snesl bájný fénix, sokol či husa první vejce.
Bohové EgyptaEgyptští bohové
 1. Hor, syn Usira, bůh nebe, úzce spjatý s panovníkem
 2. Sutech, Horův a Usirův nepřítel, bůh bouří a zmatku
 3. Thovt, měsíční božstvo, bůh písma, počítání a moudrosti
 4. Chnum, bůh v podobě berana, který na svém hrnčířském kruhu vytvářel lidi a jejich ka - duši
 5. Hathor, bohyně lásky, zrození a ochránkyně mrtvých
 6. Sobek, bůh v podobě krokodýla, vládce Fajjúmu
 7. Re, bůh slunce, existující v mnoha podobách
 8. Amon, bůh Stvořitel často spojovaný s bohem Reem
 9. Ptah, další bůh Stvořitel, patron řemesel
 10. Anup, bůh mumifikace a pohřebišť
 11. Usire, bůh půdy a vládce mrtvých
 12. Eset, manželka Usira, matka Hora a paní kouzel
6.3.16 ~fae